Aktualności i wydarzenia

2017-01-12
2016-12-25

IMG_1299.JPG

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim przyjaciołom, gościom i dobrodziejom Domu Św. Józefa, spokojnych chwil w gronie rodzinnym. Niech Boże Dziecię rozproszy wszelki lęk i rozświetli największy mrok. Niech Wam również błogosławi na każdy kolejny dzień zbliżającego się Nowego Roku.

      życzą księża Seniorzy, Personel i Dyrektor Domu Św. Józefa   

2016-12-20

Jak co roku w Domu Św. Józefa odbyło się spotkanie opłatkowe księży domowników z personelem domu i ludźmi nam życzliwymi. Obecni też byli emerytowani pracownicy naszego Domu i przedstawiciele firm współpracujących z nami. 

2016-12-06

"Słyszałem, że wielu z Was było oddanymi Profesorami, pobożnymi Proboszczami, oddanymi kapłanami. W sposób szczególny dziękuję spowiednikom i formatorom seminaryjnym. Dzięki Waszemu przykładowi kandydaci do kapłaństwa wiedzą za kim podążają. Dziękuję też wszystkim, którzy troszczą się o drugiego człowieka"

Te powyższe słowa we wspomnienie św. Mikołaja usłyszeli księża emeryci, Personel Zol-u i Domu Św. Józefa. Słowa, które mają wszystkich mobilizować do dobroci i życzliwości przez cały rok. Słodki podarunek od Mikołaja, odwiedziny chorych na ZOL-u, dały wszystkim wiele radości.  


Rehabilitacja
Wynajem łóżek
Zakład Opiekuńczo Leczniczy