Aktualno艣ci i wydarzenia

2010-10-21

XV Dzie艅 Skupienia w czwartek 21 pa藕dziernika 2010 roku, zgromadzi艂 ponad 80 ksi臋偶y emerytów z archidiecezji. Konferencje poprowadzi艂 ks. bp Józef Kupny. Dobre ciep艂e s艂owo o warto艣ci kap艂a艅stwa - to kim jeste艣my zawdzi臋czamy Ko艣cio艂owi.

2010-10-20

W 艣rod臋 20 pa藕dziernika grupa 30 pracowników z szpitala 艣w. Józefa z Dortmundu odwiedzi艂a nasz Dom. Od ponad roku pracownikami szpitala s膮 siostry El偶bietanki które wcze艣niej pracowa艂y w Domu 艣w. Józefa. S膮 to siostra Monika która obecnie pracuje na oddziale chirurgi szpitala 艣w. Józefa, siostra Marcelina pracuj膮ca na oddziale wewn臋trznym i siostra Klara która obs艂uguje recepcj臋.

2010-10-11

11 pa藕dziernika grupa seniorów z parafii b艂ogos艂awionej Karoliny w Tychach. Oprócz domu ksi臋偶y emerytów odwiedzili Katedr臋 i 艢l膮skie Seminarium Duchowne. Spotkanie w Domu Ksi臋偶y Emerytów by艂o dla nich okazj膮 do tego, 偶eby bardzo pozytywnie my艣le膰 o staro艣ci. Towarzysz艂a im modlitwa w intencji ksi臋偶y seniorów. Ks. prob. Józef Szklorz zaprosi艂 z reszt膮 poraz kolejny Ksi臋偶y Emerytów do nawiedzenia parafii B艂. Karoliny.

2010-10-05

Sprawniejsi domownicy ca艂y czas w drodze. Pomagaj膮 w wielu parafiach archidiecezji, a s艂abych i schorowanych kap艂anów trudno namówi膰 nawet na krótki wyjazd. Niemniej uda艂o si臋 we wtorek 5 pa藕dziernika po obiedzie wybra膰 do Krakowa - 艁agiewnik.

Rehabilitacja
Wynajem 艂贸偶ek
Zak艂ad Opieku艅czo Leczniczy