Aktualności i wydarzenia

2011-05-10

Na majówkę wybraliśmy się do Zakopanego. Odwiedziliśmy sankturaium MB Fatimskiej na Krzeptówkach, kaplicę na Jaszczórówce, Dom sióstr Urszulanek na Jaszczórówce. Byliśmy również pod Wielką Krokwią i na Krupówkach.

2011-05-08

8 maja ksiądz Stanisław Wieczorek przeżywał swoje 80-te urodziny. Świętowanie pięknego jubileuszy rozpoczęło się mszą świętą w której uczestniczyła rodzina księdza jubilata (11 osób). Następnie świętowano przy urodzinowym cieście, a całą uroczystość zakończył  wspólny obiad.

2011-04-10

Teksty konferencji ks. Stefana Wylężka.

2011-03-30

W marcu ukazał się nowa książka ks. Antoniego Weidmanna pt. „Kiełki Bożego Słowa. Rok liturgiczny A”. Są to rozważania do liturgii słowa na niedzielę całego roku, a także każdego święta nakazanego. Autor książki pisze: „Kiełki Bożego Słowa mogą służyć do zainicjowania chwil refleksji religijnej w rodzinie. […]Każde rozważanie może służyć kapłanom i diakonom jako materiał do głoszonej w niedzielę lub święta homilii”. W książce księdza Weidmanna znajdziemy sporo odniesień do Katechizmu Kościoła Katolickiego, a także do artykułów opublikowanych w „Tygodniku Powszechnym”.

Rehabilitacja
Wynajem łóżek
Zakład Opiekuńczo Leczniczy